חשיבות השימוש במגרסה משרדית

מדוע בכל משרד חשוב שתהיה מגרסה משרדית? מהי חשיבותה של המגרסה, ומדוע בהרבה מאד מקרים אין מנוס מלהשמיד בה מסמכים ולא להשליכם לפחי אשפה? מה עדיף לקנות: מגרסת רצועות או מגרסת שתי וערב?

מגרסה משרדית חשובה על מנת שיהיה ניתן להשמיד מסמכים הידועים כסודיים, רגישים או בעלי סיווג בטחוני. סיווגו של מסמך והרצון להשמידו אינו נובע רק מסיווג בטחוני מההיבט של ארגוני ביון, אלא גם מטעמים מסחריים. סביר שאם חברה מסוימת המציאה פטנט, למשל, הבעלים לא ממש יהיה מעוניין שמסמך הטיוטה המתאר כיצד הפטנט הומצא יגיע למתחרים, ולכן סביר שגריסתו תהיה הוראה מתאימה ואף ראויה. בנוסף גם לא רצוי שמסמך המציין את שמו של העובד או המנהל שהמציא את אותו פטנט יסתובב מודפס ברחבי המשרד, אלא יישמר אף ורק כמסמך סרוק במחשב. מספיק שמתחרה או עובד מפוטר יגנוב אותו, והעובד שהמציא את המסמך עלול לא רק לאבד את שמו כממציא הפטנט אלא גם את זהותו כאזרח.

מגרסה במשרד

מסקנה – מגרסה משרדית איננה מותרות: היא חובה בכל משרד – גדול כקטן!

מגרסה משרדית תשמור על הרעיונות המסחריים שלכם הרחק מעיני המתחרים, ובוודאי תשרת אתכם כאשר במשרד יש סיווג בטחוני. את המגרסה – מוצר חשוב בכל משרד, צריך לדעת כיצד לבחור, אלו סוגים של מגרסות משרדיות יש ומה מבחין סוג אחד מהיתר.

בחירת המגרסה המשרדית – הכירו את הגדלים והסוגים השונים

בשונה ממה שחושבים, מגרסה משרדית אינה בהכרח מוצר גדול שתופס נפח רחב בחלל החדר. ישנן מגרסות שולחניות קטנות ומגרסות בעלות גודל בינוני. החשוב הוא סוג הגריסה, יותר מאשר גודלה. מגרסה יכולה לגרוס קווים ישרים או שתי וערב ויש הבדל מהותי בין השניים. קווים ישרים הם קווי אורך אליהם מתחלק הנייר הגרוס. הנייר מוכנס למגרסה שלם ויוצא קווי אורך מופרדים.

לעומת זאת, מגרסת שתי וערב קוטמת את המסמך לאורכו ולרוחבו ובכך היא מפזרת לחלוטין את חלקיו. המגרסות שמשרתות את המוסדות המסווגים ביותר מבחינת ביטחונית, שהם כידוע יחידות הסמך השונות במשרד ההגנה האמריקאי, כולל הפנטגון, הן המגרסות עם התקן המחמיר ביותר. ניתן למצוא מגרסה משרדית (יותר מאחת אפילו) הנמכרת לשימוש אזרחי אשר עומדת בתקן זה.

מסמך גרוס

ממי מומלץ לקבל ייעוץ בנושא מגרסה משרדית?

ייעוץ מומלץ לקבל מחברה העוסקת בפתרונות נייר שונים כגון הדפסה, צילום וכד'. חברות כאלו עוסקות גם במכירת מגרסה משרדית, ועל כן – מגרסה משרדית היא מכשיר שבוודאות מומלץ לצרוך מחברה שכזו. חברה המתמחה בפתרונות הדפסה וצילום תדע לתת שירות גם בנושא גריסת מסמכים ולסייע לכם לבחור את המגרסה האידיאלית לארגון בו הנכם עובדים. מגרסה משרדית שכזו – יש בה כדי לשרת את עניין גריסת המסמכים שלכם בהתאם לצרכים שלכם, רמת הסיווג שלכם במשרד, והסודיות המסחרית הנדרשת בו.

גסטטנרטק פתרונות הדפסה – מגרסה משרדית בהתאמה אישית

בחברת גסטטנרטק פתרונות הדפסה יספקו לכם מגרסה משרדית בהתאמה לצרכי המשרד שלכם. ניתן לקבוע פגישה עם האחראי מטעמכם ואנו נסייע לבחור את המגרסה המתאימה ביותר לצרכים המשרדיים האקוטיים שלכם, אשר תהיה בגודל המתאים ותבצע את הגריסה באופן המומלץ לכם ביותר: שתי וערב או קווים ישרים.

החברה תיקח בחשבון גם צרכים נוספים שיקלו על התנהלותכם כגון חיסכון באנרגיה ובחשמל, וגריסה בקצב הנדרש על ידכם. רכישת מגרסה משרדית מחברה המתמחה בשירותי הדפסה היא המהלך החכם והראוי ביותר שתעשו על מנת שכלי הגריסה שלכם יהיה הטוב ביותר האפשרי עבור משרדכם.

למידע על מחירי מגרסה משרדית מכל סוג, וייעוץ ראשוני מגסטטנרטק – פנו אלינו באמצעות כניסה לעמוד הבא!