שירותי ייעוץ

שרותים עסקיים ומקצועיים

ניתן להפיק יתרונות משמעותיים על ידי התאמת תזרים הפקת המסמכים לתהליכי העבודה הנהוגים בחברתך – יתרונות הכרחיים בתחום תחרותי זה. אנו מודעים לעובדה כי לקוחותינו שונים זה מזה וכי גישה אחידה בהספקת חומרה או תוכנה ללקוח אינה קיימת. אנו מקדישים את מלוא תשומת הלב בהספקת שירותים עסקיים ומקצועיים – אנו עובדים עמך בשיתוף פעולה מלא על מנת לאפשר לך להפיק את המירב מהשקעתך ועל מנת לוודא כי פתרונות הפקת המסמכים שלך יהיו זמינים לכל עובדיך בכל עת.

שרותי ייעוץ

שרותי הייעוץ שלנו ינתחו את דרישותיך הנוכחיות והעתידיות וימליצו לך להשתמש בשילוב מוצרים אידאלי אשר יספקו תוצאות מידיות.

שרותי הספקה, התקנה והגדרה

הפק את המירב מהטכנולוגיה המתקדמת שלנו החל מהיום הראשון מבלי לשבש את עבודתך באמצעות אחד מצוותי השירות הגדולים בארץ, אנו יכולים להבטיח כי מוצרנו יסופקו, יוגדרו ויותקנו במהירות וביעילות כך שתוכל להתחיל להשתמש בהם מיד.

שרותי הדרכה

הכשר את עובדיך כדי שתוכל להפיק את המירב ממוצרינו על עובדיך לדעת כיצד להשתמש במוצרינו ביעילות כדי שיוכלו להתמקד בעבודתם היום-יומית. אנו מכשירים משתמשי קצה, מפעילים, ומנהלים ביסודיות כדי שיבינו כיצד מוצרינו פועלים וכיצד הם יכולים לשפר את תהליכי העבודה בחברתך. אנו מתמקדים בסיוע לעובדיך להגביר את היעילות, המפחיתה בצורה ישירה את עלויות הבעלות הכוללות.

הפק את המירב מפתרונות הפקת המסמכים שלך שירותי תמיכה מרחוק ובאתר הלקוח מבטיחים כי פתרונות הפקת המסמכים שלך יפעלו בצורה אופטימלית ויהיו זמינים בכל עת כדי שתוכל להתמקד בניהול חברתך.

שרותי ניהול פרוייקטים

עמידה בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציב. שירותי ניהול הפרוייקטים כוללים מגוון נרחב של פעולות, החל משירותי ייעוץ ועד ליישום. אנו מתמקדים בהבנת אופי חברתך מבפנים כדי שנוכל לענות על דרישותך וציפיותיך.

 

מחפשים מדפסות מקצועיות לבית או למשרד? אצלנו בגסטטנרטק תוכלו למצוא מדפסות לייזר מקצועיות הנותנות מענה מקיף במשרד או בבית, מדפסות משולבות עם מגוון פונקציות ואפשרויות, מכונות צילום באיכות גבוהה, מכונת גיליוטינה לחיתוך מושלם ומדוייק של נייר ומגרסות שונות לצרכים רבים ובסוגים מגוונים.