מדפסת משולבת – מרגישים בחיסכון

הן כוללות בתוכן את כל מה שמשרד צריך- הדפסה, צילום, סריקה ושיגור וקבלת פקסים, והן יכולות לספק איכות גבוהה בעלויות זולות. היום, מדפסת משולבת היא הבחירה הטובה ביותר לכל בעל עסק.

לפני מספר שנים, בכל משרד היו שלל מוצרי חשמל, מאוד גדולים ומגושמים שהיו תופסים מקום רב. כל אחד מהם היה משמש למטרה אחרת- אחד היה לצורכי הדפסה של קבצים מהמחשב, השני היה לביצוע העתק של מסמך, השלישי היה לשיגור פקס וכן הלאה. היום, יש מדפסות משולבות שכוללות את כל הפעולות המשרדיות שבעל עסק צריך, וכשכל הפעולות במכשיר אחד, המשרד פועל ביתר יעילות ומרגיש הרבה יותר מסודר ונוח.

שילוב הפונקציות של הדפסה, העתקה, סריקה ושיגור וקבלת פקסים לכדי מדפסת אחת הביא לחיסכון משמעותי בעלויות של המשרד, שכן אין עוד צורך לקנות כמה מכשירים, והכל מתבצע בעזרת מכשיר אחד, באופן פשוט, מהיר ונוח. אפשר להשיג מדפסות משולבות של חברות איכותיות ומוכרות בתחום, והרכישה יכולה להתבצע בראש שקט ובידיעה שמעתה ואילך המשרד יהיה הרבה יותר אפקטיבי.

יתרונות המדפסת המשולבת

לפני שהמדפסות המשולבות נכנסו לחיינו, לא תארנו לעצמו שמשהו אחד יכול לספק כל כך הרבה יתרונות. רק המחשבה על שילוב של כמה פונקציות במכשיר אחד יצרה רתיעה מסוימת בשל העומס שעלול להיווצר על המכשיר ויגרום לבעיות רבות. אך היום אנחנו כבר יודעים ששילוב של כמה פונקציות במכשיר אחד הוא פתרון מצוין, לא רק למשרדים ולא רק בכל הקשור לציוד משרדי, אלא גם בחיי היומיום ובמכשירים שכולנו צריכים ומשתמשים בהם על בסיס קבוע.

על אותו משקל, היום אנחנו יודעים ששילוב של כמה פונקציות יחד גם לא בהכרח פוגע באיכות הפעולה של המכשיר. אם כבר, השילוב רק משפר אותו ואת חוויית השימוש בו. הקנייה לבדה הפכה להיות דבר פשוט יותר, כיוון שלא צריך לעבור מחנות אחת לאחרת כדי לקנות כל מכשיר בנפרד. במקום זאת, אנחנו קונים במכשיר אחד הרבה מאוד דברים, ולכן השוואת המחירים היא תהליך שמסתיים הרבה יותר מהר. עבור בעל עסק, מדובר בחיסכון עצום של זמן.

אז כמה זה עולה?

באשר למחירים, המדפסות המשולבות מגיעות במחירים שווים לכל כיס, ולכן אפשר לראות אותם גם בבתים רבים שעושים בהן שימוש למטרות אישיות. במשרדים, המדפסות צריכות להיות חזקות ומהירות יותר, ועל כן המחיר גבוה בהשוואה למדפסות ביתיות, אך עדיין מדובר במחיר ששווה את הביצועים שהן מספקות לטווח הרחוק.

אם רוצים משרד שפועל ביעילות ובמהירות בכל מה שקשור לאדמיניסטרציה, המדפסות המשולבות צריכות להיות חלק ממערך הציוד המשרדי. יתר על כן, חשוב לבחור מדפסות של חברות מקצועיות בתחום שיכולות לספק את הביצועים הדרושים, ומומלץ שהן יהיו חדשות ויגיעו עם אחריות.

מדפסת משולבת