היתרונות במדפסת לייזר משולבת

מה עדיף לרכוש: מדפסות משולבות או מדפסות לייזר? מהם כללי הבחירה, ומה נדרש מאתנו (טווח מחירים) כאשר אנו מעוניינים לייבא למשרדנו ציוד מתכלה כמו טונרים של לייזר?

מדפסות משולבות הן מדפסות המכילות מכונת צילום, מדפסת וסורק, ופקס. מדפסת לייזר היא מדפסת רגילה, או מדפסת עם אפשרויות צילום, פקס וסריקת מסמכים, העובדת על טונר לייזר. היתרון של הלייזר הוא בפעולה שקטה ומהירה פי כמה ממדפסת דיו. החיסרון הוא עלות יקרה של כל חלק – ובמיוחד הטונר המתכלה. טונר שחור לבן הוא אמצעי מתכלה שבעלי משרדים רבים משתמשים בו וסופגים את עלותו, אך התלות בטונר צבעוני עלולה להיות יקרה מאד, ויש פחות בעלי משרדים שמתחקים אחריה.

מדפסת לייזר

מדפסת משולבת או לייזר: מהם הנתונים שצריך להסתכל עליהם?

שיעור הדפסת המסמכים PER דקה. ככל שהוא גבוה יותר – כך המדפסת טובה יותר. שיעור צריכת הטונר. שיעור ניצולת האנרגיה: עד כמה מדפסות משולבות או מדפסות לייזר מסוימות מצטיינות בחיסכון בחשמל? כמובן שלכל אלו מצטרפים נתוני העלות של כל מוצר מתכלה: מהו המחיר של טונר שחור לבן או טונר צבעוני.

בבואכם לבדוק את טיבן של מדפסות לייזר או מדפסות משולבות, כך תעשו זאת נכון

בדקו האם יש צג LCD לחיווי פעולות ההדפסה והצילום השונות. צג שכזה מאפשר לכם לדעת איפה המסמך נמצא, על ידי איזה מחשב הוא נשלח להדפסה או סריקה, וכד'. צג LCD שכזה מספק לכם גם נתוני חיווי בזמן אמת על מצב הטונר, וכן מספק מידע על הקושחה של המדפסת. ניתן לעמוד בקשר עם חברת תחזוקת המדפסות שלכם שתסייע לכם, באמצעות אותו צג LCD לבצע עדכון קושחה מרחוק, ולקבל מדפסת עם צג LCD מרובה אפשרויות, מהיר יותר בביצועים, ולסיכום – מתקדם ומעודכן יותר.

בנוסף, יש משמעות לכמות המסמכים המודפסת בדקה. בעוד אשר ישנן מדפסות המדפיסות 24 מסמכים בדקה, תוכלו לראות מכשירים המדפיסים 55 מסמכים בפרק זמן זהה. נשאלת השאלה מהו קצב הפקת המסמכים בתחנת העבודה המשרדית שלכם. נדרש תיאום של המדפסת אליו.

ineo25e1

הפרדוקס בין מדפסת מהירה לבין מדפסת חסכנית במשאבים ופתרונות

הרבה פעמים, תגלו כי מדפסות לייזר או מדפסות משולבות בעלות כושר הפקת מסמכים רבים PER דקה יגזלו לכם יותר אנרגיה חשמלית, בשל כך שהמנוע נדרש להפעיל יותר כוח. יחד עם זאת, ישנם דגמים יצירתיים למדי אשר לא רק שקצב הפקת הדפים PER דקה מהיר יותר, גם ניצולת האנרגיה פחותה יותר בשל היותו של המנוע יעיל וצורך אנרגיה באופן מדוד. כמובן שמכשיר כזה יעלה יותר ממכשיר בו נתוני האנרגיה עולים בהינתן קצב הדפסה עולה. לכן, כאשר מחפשים מדפסות משולבות או מדפסות לייזר, לא צריך לצאת מנקודת הנחה שהדרישה לביצועים גבוהים בהכרח תוביל לייקור הוצאות החשמל שלכם. קראו את נתוני המכשירים ותראו שיש נפלאות בתחום.

כיצד מומלץ לבנות את מערכת ההדפסה בחברה?

את מערך ההדפסה במשרד או בחברה מומלץ לבנות על ידי פנייה לחברת שירותי הדפסות מקצועית אשר מומחית בחיבור המדפסות לרשת המחשבים שלכם, כולל הגדרות רשת והגדרות תחנות עבודה מדפיסות. חברה שכזו תחסוך לכם זמן רב בתפעול רשת ההדפסות לבד ותביא לכך שכל עובד מורשה יוכל להדפיס מהתחנות אותן הגדרתם במשרד.

גסטטנרטק פתרונות הדפסה

אצלנו בבית גסטטנרטק פתרונות הדפסה תוכלו למצוא מדפסות לייזר, מדפסות משולבות – עם טונר צבעוני (או שחור לבן, תלוי באפיונכם) ונתוני צריכת אנרגיה והפקת מסמכים בהתאמה לצרכים שלכם. היפגשו עמנו והתחילו להפוך את הדפסותיכם לחלום.

פנו למומחים של גסטטנרטק להרכבת רשת של מדפסות משולבות ומדפסות לייזר בעסק. הקליקו והשאירו פרטים כעת!