מערכת הסנטינל

בעידן המודרני בו אנו חיים, הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מהיר והנתונים הדיגיטליים הופכים לחלק מרכזי בכל תחום עסקי וארגוני. יחד עם זאת ולמרות המעבר הרחב לדיגיטליזציה, הדפסות פיזיות עדיין ממשיכות להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה העסקית, מה שדורש ניהול מוקפד ויעיל של מערך ההדפסות. על מנת לענות על צורך זה, אנו בחברת גסטטנרטק מציעים את מערכת הסנטינל, פתרון חדשני שמטרתו לאפשר לארגונים לשפר את השליטה והאפקטיביות של ניהול מערך ההדפסות שלהם.

מה עושה מערכת הסנטינל?

מערכת הסנטינל מעניקה כלים לניהול מדויק, נכון ויעיל של מערך ההדפסות בארגון, תוך שליטה ובקרה מלאה על כמות ההדפסות ומטרותיהן. השליטה שמעניקה מערכת הסנטינל על תהליך ההדפסה, מתבצעת מהרגע בו בוצעה ההדפסה ועד לשחרור המסמך על ידי העובד; זאת באמצעות כרטיס או קוד סודי. בסופו של דבר, המערכת מספקת דיווח מפורט למנהלי הרשת על פעילות ההדפסה בארגון ובכך בעצם מהווה כלי להקצאת משאבים ולניהול יעיל.

כיצד עובדת מערכת הסנטינל?

המערכת מתממשקת עם מדפסות המשרד ומשפרת את יעילות העבודה איתן בדרכים הבאות: ראשית, הדפסה עם מערכת הסנטינל ניתנת לביצוע רק באמצעות אימות עובד, מה שמאפשר שליטה על כמות הדפים המודפסים על ידי כל משתמש וספירתם. כמו כן, המערכת כוללת אפשרות לחיוב לפי קוד, הגדרת מכסת הדפסה למשתמשים והעברת הדפסות בין מדפסות באופן אוטומטי, ללא צורך בהעברת הכרטיס. בנוסף, המערכת מאפשרת להגדיר בכל מדפסת מי מורשה להשתמש בה ולהגביל עובדים מסויימים ממדפסות מסויימות. המערכת תומכת בממשק web לניהול ושליטה על ההדפסות, וכוללת אפשרות לבטל, להשהות או לשחרר הדפסות.

מדוע חיוני להשתמש במערכת הסנטינל?

אבטחת מידע

אחוז משמעותי מהמסמכים הנשלחים להדפסה מתעכבים במדפסת ואינם נאספים על ידי מי ששלח אותם להדפסה. מצב זה יכול להוות סיכון אבטחתי, בפרט כאשר מדובר במידע רגיש, אשר במידה ומגיע לידי גורמים לא מורשים, עלול לגרום נזק לארגון.

חסכון כלכלי

מחקרים קובעים כי עד 40% מהמסמכים הנשלחים להדפסה אינם נאספים, או נאספים בטעות על ידי עובדים אחרים. כמו כן, הכניסה של מדפסות לייזר צבעוניות לשוק גורמת לעלייה בשימוש לצרכים אישיים, מה שמעלה באופן מובהק את עלויות ההדפסה על חשבון הארגון.

לסיכום

מערכת הסנטינל שאנו מציעים בגסטטנרטק, הינה מערכת מתקדמת אשר נועדה לשיפור מערך ההדפסות בכל חברה או ארגון המשתמשים במדפסות. הטכנולוגיה הקיימת בה, מאפשרת לכל ארגון למקסם את השליטה במערך זה, ולכן היא מהווה פתרון אידיאלי לחברות וארגונים המעוניינים בשיפור בטחון המידע, חיסכון כלכלי ושליטה מירבית בתהליכי ההדפסה.