איך לבחור מדפסות צבעוניות?

רגע לפני שאתם מדפיסים את המסמך החשוב שלכם, נזכרתם שמדפסת הלייזר שלכם לא יכולה להדפיס בצבע, כי רכשתם מדפסת שחור לבן. כמה מסתכל זה לדעת שעל מנת להדפיס את המסמך שלכם, תצטרכו למצוא פתרון אחר?

הסיטואציה הזאת אינה זרה לנו. בכל בית או משרד חייב שתהיה מדפסת צבעונית, איכותית, שמסוגלת לא רק להדפיס מסמכים. לעתים נרצה אותה על מנת להדפיס תמונות איכותיות של המשפחה שלנו ולעתים על מנת לחתום על טופס ששלחו לנו במייל, חומר לימוד או חומר ויזואלי חשוב, שהצבע מהווה בו מוטיב מרכזי.

אז השתכנענו שאנחנו זקוקים למדפסת צבעונית. רגע אחרי ששוטטנו באינטרנט, גילינו שהמבחר כל כך עצום עד שהלכנו לאיבוד. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כדי לעשות לכם סדר. במאמר הבא, תוכלו להבין מהן מדפסות צבעוניות, אילו סוגים יש בשוק, מהם היתרונות שלהן עבור המשרד או הבית ועוד.

מהן מדפסות צבעוניות?

מדפסות צבעוניות מסוגלות להדפיס דפים בשחור לבן או בצבע, על פי בחירת המשתמש. הן נועדו למקרים שבהם אתם צריכים להדפיס מסמך, ציור, או כל דבר אחר – בצבע. לעתים הן כוללות מספר טונרים של צבע להחלפה ולעתים טונר צבע אחד – בהתאם לסוג המדפסת.

יש כמה פרמטרים חשובים בבחירת המדפסת:

  1. מהירות ההדפסה. מדפסות שאינן איכותיות ידפיסו לכם בקצב איטי, כזה שיגרום לכם להתחרט שקניתם אותן. לכן, לפני שאתם רוכשים מדפסת, בדקו האם קצב ההדפסה מתאים לכם. מצאתם מדפסת זולה שמדפיסה לכם 7 עמודים לדקה? נשמע מבטיח, כי בדרך כלל אנחנו לא זקוקים לכמות גדולה של דפים, אבל לא. כדאי לכם לשקול לרכוש מדפסת איכותית יותר. בסוף, אתם כנראה תצטרכו אותה. זכרו: מחיר זול יכול לעלות לעתים ביוקר.
  1. הדפסה אלחוטית. אם אתם משתמשים הרבה בטלפון הנייד שלכם, וצריכים מפעם לפעם להדפיס מסמכים שנשלחים אליכם, סביר להניח שתעדיפו מדפסת אלחוטית, כזאת שבלחיצת כפתור מהטלפון הנייד תוכלו לקבל את הדף שאתם צריכים תוך מספר שניות. אפשרות אחרת היא להעביר קבצים מהטלפון הנייד למחשב ומשם להדפיס. ברור כי שיטת העבודה הראשונה, במקרה הזה לפחות, קלה יותר עבורכם.
  1. חסכון. לא משנה איזו מדפסת בחרתם, מדפסת לייזר או רגילה, מדפסת "חסכונית" תדע לנצל את היעילות של הדיו שלכם ולהדפיס כמה שיותר דפים תוך שימוש מופחת בדיו. כיום, קיימות מדפסות צבעוניות שעולות מעט יותר, אך יחסכו לכם מאות שקלים בשנה עבור רכישת הדיו.

אילו סוגי מדפסות צבעוניות יש בשוק?

מדפסות צבעוניות בלייזר או מדפסות צבעוניות רגילות – במה תבחרו? שני הסוגים יכולים להיות נהדרים עבורכם, השאלה היא מה השימוש. מדפסת לייזר צבעונית עשויה להיות יקרה פי כמה (לעתים פי חמישה ויותר) ממדפסת רגילה.

כמה דפים אתם באמת מדפיסים בחודש? האם הדפסה של דפים בודדים מספיקה לכם, או שאתם זקוקים לכמות מסיבית מדי יום או שבוע? לאלמנט המחיר, כמובן, יש כאן השפעה רחבה.

כמובן, מדפסת לייזר צבעונית תדפיס הרבה יותר דפים בממוצע מאשר מדפסת רגילה. כלומר, כל טונר שלה עשוי להכיל כ-3,000 עמודים, למשל, בהשוואה למדפסת ממוצעת שמכילה מאות בודדות של עמודים בלבד. ייתכן ושתלמו מעט יותר על הדיו, אבל כמות הדפים שתקבלו במדפסת לייזר תהיה גדולה יותר. יחד עם זאת, כפי שהזכרנו קודם, מדפסת צבעונית עם ראשי דיו רגילים שעונה על הצרכים שלכם, יכולה להספיק. גם ראשי הדיו וגם המדפסת עצמה, יהיו זולים יותר. לעתים, זה יכול להיות מאוד משמעותי. בדרך כלל, נהוג לומר כי אם אתם מדפיסים עד 300 עמודים בחודש, אפשר להסתפק במדפסת צבעונית רגילה.

היתרונות של מדפסת צבעונית

ראשית, מדפסת צבעונית יכולה לכלול, בדיוק כמו מדפסת רגילה, גם סורק, מכונת צילום ופקס. אם תצטרכו להעביר מסמך בצבע, או לזהות את חתימתכם המקורית על פני עמוד מסוים, תוכלו לעשות זאת במהירות וביעילות.

למרות הסטיגמה, מדפסת צבעונית יכולה אפילו לחסוך לכם בעלויות. אם תזדקקו לנסוע למקום מסוים כדי להעביר מסמך שיכולתם להעביר בסריקה או בלחיצת כפתור, חסכתם לא רק כסף, אלא גם זמן.

במקרה שבו אתם מדפיסים מספר רב של עמודים, תוכלו לבחור במדפסת צבעונית בלייזר וכך לחסוך גם בעלויות.

למה אנחנו?

גסטטנרטק בע”מ היא החברה הותיקה והמובילה בארץ להפקה, לניהול ולהפצה של מסמכים משרדיים לעסקים. החברה פעילה בארץ מאז שנת 1931. היא כנציגה הבלעדית של Gestetner העולמית, ומשווקת בין היתר גם מיכון משרדי מתקדם, כשאחת ההתמחויות שלה היא מכירת מדפסות צבעוניות.

בגסטטנרטק נוכל להתאים את המדפסת הנכונה לצרכי הלקוח. לחברה מוניטין יוצא מן הכלל במתן שירות לכל מוצריה. בהסכמי השירות של החברה הלקוח מקבל את כל התמיכה והסיוע הנדרשים להפעלת מוצרי החברה, שמספקת כיום מוצרים מסוג זה לחברות הגדולות במשק.

בנוסף, המדפסות שלנו מוצעות לכם במחירים אטרקטיביים. צריכים עזרה בהפעלת המדפסת? לרשותכם קיים מוקד שירות לקוחות, לכל אזור בארץ, שבו צוות מקצועי ומיומן של עובדים שישמח לענות לכם על כל שאלה.

רוצים שנתאים לכם את המדפסת הרצויה לבית או לעסק שלכם? אנו נספק לכם מדפסת ביתית, משרדית או אפילו תעשייתית. הנה הטלפון שלנו: 6336*.