מגרסות מומלצות לשנת 2023

המגרסה היא כאמור חלק ממגוון שלם של מיכון משרדי לו נזדקק בכל עסק או חברה.

בעבר ראינו יותר מגרסות במוסדות של בנקים או בחברת ביטוח, רשויות מס הכנסה וכל מוסד ממשלתי,שמחויב לשמור על פרטיות הלקוחות שלו ועל כל המידע הרגיש של לקוחותיו.

לא פעם הם יאלצו לגרוס מיד פרטים או נתונים שהודפסו קודם לכן ,על מנת להשמיד את הנתונים והמידע הסודי שמופיע על הנייר והמסמכים, תיקיות וכו', ובכך להבטיח למעשה את מלוא הפרטיות ללקוחות או עבור החברה עצמה.

מגרסות מומלצות

בימנו, הרבה חברות, עסקים וארגונים, מבינים את החובה שיש באבטחת מידע של כל לקוח וגם את הפרטיות של מה שהחברה עצמה מייצרת.

המגרסה היא כלי חשוב, נחוץ ויעיל ביותר. בהרבה מקומות תהיה הוראה לגרוס את הפרטים האישיים של כל לקוח כמו – חשבון בנק, פרטי אשראי, מסמך מסווג וכל מידע שהוא רגיש ואישי שעשוי לזהות את הלקוח.

מגרסות נייר מעניקות סודיות וביטחון בכל חברה וארגון. שנת 2023, שנה של התפתחויות טכנולוגית, כאשר מידע הוא אחד הדברים שמצליחים לזלוג לכל מקום,

חשוב יהיה שנדאג לספק לעצמינו את הביטחון הרב ביותר מבכל מה שקשור למידע אישי וסודי, וזאת נוכל לעשות באמצעות מגרסת נייר משוכללת.

איך לבחור מגרסה שהיא איכותית?

על מנת להשתכנע שאתם אכן בוחרים במגרסה הנכונה והיעילה ביותר יש לפני כן לשאול את השאלות הנכונות ולענות עליהן:

  • כמה עובדים יש בעסק שמטרתם לעשות שימוש במגרסה?
  • מהי רמת הדיסקרטיות שהמשרד או החברה צריכה לפעול לפיה?
  • מה השימוש היום יומי במכשיר?
  • אולי כדאי לרכוש מספר של מגרסות אישיות לכל עמדה במשרד או אולי מגרסה אחת שהיא תתאים למספר רב של אנשים?
  • מה צריך לגרוס? נייר? או תיקיות ודברים יותר קשיחים, כמו דיסקים וכו'?

לאחר שתענו על השאלות הללו תוכלו לדעת ביתר קלות מה הבחירה הנכונה ואיזו מגרסה מקצועית כדאי לרכוש, כזו שתענה על כל הצרכים של החברה, הארגון או העסק.

רמת אבטחה 2023

בימינו יש צורך ברמת אבטחה הרמטית במיוחד, המגרסה היא מעין שומר ראש אישי שיכול לספק את השירות הזה. גם היום בשנת 2023 תוכלו למצוא מגרסות משוכללות וחדשניות עם כמה אופציות ומנגנונים שיכולים להעצים את האבטחה שלכם.

תוכלו להגדיר את רמת האבטחה שאתם מעוניינים בה וכך לשמור עליה בבית העסק.

יש אופציה לגרוס את המסמכים לרצועות או לשתי וערב או לפתיתים זעירים. במידה ומדובר באבטחת מידע שהיא ברמה הכי גבוהה וכל הנתונים שמתקבלים במשרד הם סופר רגישים.

סוגי מגרסות

מגרסות נייר כוללות את שלושת הסוגים הללו וכדאי שתכירו אותם בטרם תחליטו לרכוש את המגרסה המתאימה ביותר למשרד שלכם.

מגרסות שולחניות

אלו דגמים קטנים ביותר בגודל של פח אשפה קטן שניתן להניח ליד השולחן והוא מאפשר גריסה אישית שיש לרוקן מדי כמה ימים. תוכלו לייצר עמדה נוחה ונגישה של מדפסת משולבת לצד המגרסה וכך יהיה לכם אזור שהכל מרוכז בו לצד השולחן שבו אתם מתנהלים.

מגרסות משרדיות

מגרסה משרדית היא יותר קפדנית בייצור שלה והיא גם מאוד ידידותית לכל מי שמשתמש בה. מדפסות אלה בטוחות ואמינות ויש להן מגוון גדול של דגמים. למדפסות הללו יש גם גדלי גריסה, ומנגנון של הפעלה ידנית או אוטומטית ומנעד של גדלי גיליונות. לא משנה לאיזה שימוש מיועד או מה מידת האבטחה הנדרשת, מגרסות הנייר יכולות להתמודד עם כל מידע חשוב וסודי של העסק שלכם.

מגרסות מסחריות

אלו מכשירים עם הספק הכי גבוה, מגרסות אלה מתמודדות עם כמויות מסחריות של ניירת באתר מרכזי אחד, ויכולות להוות פתרון אידיאלי לכל צורך ארגוני ומוסדי גדול. אלו מגרסות חזקות מאוד שיכולות לגרוס גם חומרים קשיחים יותר כמו תיקייה שלמה, קלסרים, קלטות קרטונים מדיה גנטית וכל דבר שיסייע לכם בהגנה וחיסיון מלאים מפני זליגה וחשיפה של מידע בחברה שלכם.

מגרסות מומלצות לשנת 2023

IDEAL 2265 מגרסה אישית 

מגרסת הנייר הקומפקטית הזו בעלת מראה אסתטי ונעים שיכול להתאים לכל משרד מודרני. מדובר במדפסת שיכולה לגרוס כמות מועטה יחסית של דפים, עד 11 דפים לכל היותר. אך היא נחשבת למגרסה שקטה, בעלת מנוע חסכוני שטמון בתוך חלל פנימי שבתוכה.

מגרסה אישית IDEAL 2265

מגרסה אישית IDEAL 2265

מגרסת רצועות IDEAL 2465CC

גם זו כמו המגרסה הקודמת, נחשבת למגרסת נייר קומפקטית יחסית ומעוצבת למשעי שתראה נפלא בכל משרד מודרני בימנו. היא מעט יותר מסיבית והיא כבר תצליח לגרוס יחד עד 13 דף. בכל מקרה של תקיעת נייר היא נעצרת באופן אוטומטי מה שמגן על המנוע ולא גורם לו להתחמם. גם כאן מדובר במדפסת שקטה וחסכונית שעומדת על גלגלים.

מגרסת פתיתים IDEAL 2465CC

מגרסת פתיתים IDEAL 2465CC

מגרסת רצועות IDEAL 4005 

 מגרסת הנייר החדשנית הזו כבר הרבה יותר מסיבית מקודמותיה והיא כבר מספקת גריסה של עד כ- 55 דף בו זמנית. היא מהירה במיוחד ויש לה נורית בקרה שמאפשרת התאמת עבודה לפי עומס שמשתנה.

היא מיועדת למקומות עבודה גדולים כמו מוסדות ומשרדים בירוקרטיים ששם עושים שימוש רב בניירת שמיועדת לבסוף למצב גריסה. מדובר אם כן במדפסת מסיבית ועמידה שנוחה מאוד לתפעול.

מגרסת רצועות IDEAL 4005 

מגרסת רצועות IDEAL 4005

מגרסת רצועות IDEAL 4605

זו כבר נחשבת למגרסת נייר תעשייתית. מגרסה מאסיבית מאוד ויש לה מסוע לעבודה מאומצת במקומות שהגריסה שם היא ללא הפסקה ועם כמויות מאוד גדולות.על אף היתרונות התעשייתיים של מגרסה זו, העיצוב שלה לא גס ומאוד דקורטיבי. היא נוחה ויחסית פשוטה לתפעול ועומדת בכל תקני בטיחות בינלאומיים הקפדניים.

מגרסת רצועות IDEAL 4605

מגרסת רצועות IDEAL 4605