היתרונות של גיליוטינה למשרד

גיליוטינה לחיתוך נייר היא מכשיר מכני המשמש לחתיכה ולקיצוץ ערימות גדולות של נייר או מסמכים בו זמנית, לכן בסביבות משרדיות הגיליוטינה היא מכשיר חיוני וחשוב לתהליך העבודה.

נראה כי בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בגיליוטינות המיועדות למשרד. הן כבר לא לוח עץ עם סכין מחוברת לצדו, אלא עשויות מתכת, בעיצוב נקי, בעלות מנגנוני תפיסה מתקדמים והרבה יותר בטוחות לשימוש מאשר בעבר.

השקעה בגיליוטינה באיכות טובה יכולה לספק הרבה יתרונות לעסק שלכם. בין אם מדובר במשרד קטן אשר מייצר מספר מצומצם של מסמכים מקצועיים, או סביבה בה מתבצעת הדפסה מסיבית ויש צורך בחיתוך אלפי פריטים ביום – ניתן למצוא את הגיליוטינה המתאימה לכל אחד מהצרכים.

גיליוטינה למשרד

היתרונות הגלומים באחזקת גליוטינה במשרד:

 

  • שימוש מגוון – לגיליוטינה בדרך כלל יש יכולת חיתוך טובה וחזקה, לפי הצורך – ברובן ניתן לחתוך כמות רבה של גיליונות נייר, אפילו 10 ויותר – ללא כל בעיה. השימוש בגיליוטינה במשרד הוא מהיר וקל, כל אחד יכול לעשות זאת ולהיעזר בה. בנוסף, בזכות המינוף של הידית בגיליוטינות הקיימות היום בשוק – פעולת החיתוך היא חלקה יחסית ומכך – בטוחה יותר.
  • התאמה לצרכיםיש מגוון רחב של גיליוטינות לחיתוך נייר כך שיתאימו לכל צורך משרדי ולכל סוג משרד. המגוון נע בין מכשירים קטנים וזולים המיועדים לחללי משרדים קטנים ומינימליסטיים, כאלו ידניים לשימוש אישי – המיועדים למקומות עבודה ומשרדים בהם אין הרבה כוח אדם, מכונות גיליוטינה גדולות המשמשות לצרכים מותאמים, גיליוטינות אלקטרוניות, מסחריות ועוד. יש כאלו המתאימות לכמויות גדולות ולסביבות הדפסה כמו בתי דפוס, ויש כאלה המתאימות לסביבות ייצור משרדיות ולצרכים מצומצמים יותר , או לשימוש בתדירות נמוכה.
  • דיוק ועקביות – הגיליוטינה מאפשרת לחתוך מספר רב של מסמכים באותו אופן שוב ושוב. חיתוך מדויק ועקבי מאפשר הנפקת עבודה מקצועית שתשאיר לקוחות מרוצים מאד.  זה חשוב במיוחד כאשר מתמודדים עם הדפסי צבע, למשל.
  • איכות חיתוך – לא תקבלו את אותו סוג של חיתוך חד, נקי, מקצועי ועקבי עם מספריים או סכין יפנית, למשל. גיליוטינה טובה מאפשרת לכם לקבל יתרון נחמד בכל הנוגע למסמכים החשובים שלכם, וחוסכת זמן יקר ואנרגיות חשובות לעובדים במשרד שלכם.
  • מהירות – שימוש בגיליוטינה מסייע לחתוך כמויות גדולות של נייר מהר מאוד, ובבטחה. חיתוך בגיליוטינה למשרד לעומת חיתוך ידני ללא מכשיר מתאים יכול לחסוך זמן יקר מאד שיכל להיות מושקע בדברים חשובים יותר.
  • עלויות – שימוש בגיליוטינה משרדית מביא ליעילות משופרת בעלויות ובהוצאות, בין היתר – צמצום שעות עבודה לאדם או לעובד שצריך לחתוך את הנייר ידנית, בעצמו. ההשקעה הכספית במכשיר הגיליוטינה למשרד תחזור מהר מאד.

אלו רק חלק מהיתרונות הרבים שגיליוטינה לחיתוך נייר יכולה להעניק למשרד, לרווחת העובדים וליעילות העבודה. כמובן שכל אלו יתקיימו בתנאי שהגיליוטינה שבחרתם למשרד היא המתאימה ביותר לכם ולצרכי המשרד, ולמדתם את אופן השימוש בה בצורה היעילה ביותר.

לכן, לפני בחירת דגם הגיליוטינה למשרד יש לשאול כמה שאלות חשובות על העסק או המשרד שלכם, וכן על אופי העבודה ולברר את הסיבות בגינן יש צורך במכשיר הגיליוטינה לחיתוך נייר:

  • כמה פעמים ביום עבודה יש צורך בחיתוך נייר?
  • כמה אנשים יצטרכו להשתמש בגיליוטינה החדשה לחיתוך נייר?
  • מה הגודל של הפריטים אותם צריך לחתוך?
  • אילו תכונות בטיחות חשובות למשרד?

על ידי מענה לשאלות אלו, תוכלו להיות הרבה יותר בטוחים בהחלטה שלכם. הגדירו את הדרישות שלכם וזהו מספר מוצרים אפשריים, השוו אותם בקפידה מבחינת מחירים, קראו סקירות והמלצות של לקוחות, שאלו סביבכם על איכות השירות של כל ספק פוטנציאלי המספק את המוצר. לאחר מכן תוכלו לבחור את הגיליוטינה הטובה ביותר ולהשתדרג במיכון משרדי.

 

ליצירת קשר לפני רכישת גיליוטינה אנא פנו לחברת "גסטטנרטק" – לחצו כאן!